Обов’язково молімося вранці!

Ранкова молитва значно змінює життя, бо наше серце вповні відкрите після сну до розмови з Богом

Усі ми живемо в шале­но­му ритмі, з рете­ль­ним плануванням, напру­женими робочи­ми гра­фіками. І чи не в кожного з нас ранок починається з перегляду стрічки новин у соцмережах чи перевірки електронної пошти. Щойно встигаєш прокинутись, як тебе просто поглинають потоки інформації. Як у такому темпі знайти час для ранкової молитви та й чи варто? Ось вісім причин, які могли б мотивувати нас до молитви вранці, пише news24.if.ua.
1. Ти прокинувся і, звісно, тисячі думок про найрізноманітніші речі промайнули в твоїй голові. Але зачекай! Сьогодні ти міг і не прокинутись. Може, варто спершу, розплющивши очі, подякувати Богові за все те, що ти знову бачиш? 
2. Ніхто не знає, що чекає нас впродовж дня. Сьогоднішній день може принести як найбільшу радість, так і найбільше розчарування. Попроси вранці у Бога сил сприйняти цей день незворушно таким, яким він буде, пригадуючи слова з однієї Соломонової притчі: “Навіть це промине”.
3. Кожного ранку ми прокидаємось новими людьми для нового життя. Може, варто попросити в Бога сил пробачити собі все, що зроблене не так, і залишити свої гріхи в минулому.
4. Якщо сьогодні саме той день, якого ти чекав дуже довго, запроси Господа пережити всі події разом. Коли Він розділить із тобою радість, вона стане незрівнянно більшою.
5. Якщо денне світло з першої хвилини дратує тебе, ні сил, ні бажання жити немає, немає мотивації встати з ліжка, спробуй звернутись до Бога так, як вважаєш за найкраще. Словами, думками, може, навіть скаргами – головне говори, і Він почує.
6. Вранці ти найкраще почуваєшся – ранкова молитва зможе допомогти тобі зробити вибір, вирішити нерозв’язані питання. Бог промовляє в тиші.
7. Спробуй переконатися: за будь-яких умов, навіть якщо ти заспав, зупинись на кілька хвилин молитви, привітайся з Богом – і твій день звідкись набуде неймовірної упорядкованості, ти усе встигнеш.
8. Молитва вранці є чудовою нагодою попросити Бога про здійснення найбажанішого, бо твоє серце вповні відкрите після сну, його не торкнула ще суєта буднів, Господь побачить твою щирість.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0148 / 4.35MB / SQL:{query_count}