Готуйтеся до ЗНО-2017 онлайн

У Києві відбулася презентація дистанційного онлайн-курсу підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання “Лайфхаки з української мови”

На курс можна записатися вже зараз на онлайн-порталі EdEra.  
Унікальність методики, яка лягла в основу відеоматеріалів, полягає у використанні методу мнемоніки, що дозволяє запам’ятати великий обсяг інформації, створюючи асоціативні зв’язки між елементами. За допомогою подібних прийомів запам’ятовування правил займає мінімум часу та зусиль.
Розробники курсу стверджують, що опанування матеріалів займає приблизно 4 години на тиждень. П’ятитижневий курс складається з 16 тем, тестових і відкритих завдань, допоміжних матеріалів і супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books.
Важливим доповненням курсу є виконання творчого завдання з оцінюванням за технологією peer-to-peer (студентам курсу надано можливість перевіряти твори одне одного й за системою критеріїв виставляти бали). Ще однією особливістю курсу є “аркуші студента”, роздрукувавши які, учні зможуть узагальнити здобуті знання та створити власний міні-конспект усіх тем.
“Цей курс сповнений сучасними методиками для сучасних дітей. Він підходить абсолютно для всіх, ним можуть користуватися навіть вчителі старшої школи, які хочуть подивитися і почерпнути для себе якісь нові способи викладати цей предмет. Знаєте, є така хороша приказка про футболіста: “Xорошим футболістом є не той, хто швидко біжить туди, де щойно впав м’яч, а той, хто біжить туди, де цей м’яч буде”.
Наповнення курсу розроблено експертом від “Освіторії” – учителем Новопечерської школи м. Києва, кандидатом філологічних наук Ігорем Хворостяним та експертами освітнього проекту EdEra.
Планується, що навесні EdEra та “Освіторія” запустять ще один онлайн-курс з підготовки до ЗНО – курс “Українська література”, інформує сайт Міносвіти

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.3695 / 4.34MB / SQL:{query_count}