Будуймо Христовий мир

У Латинській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії відслужили святкову месу в Надвечір’я Різдва Христового

фото: Євген Кравс
Очолив богослужін­ня глава Римо-Ка­то­лицької Церк­ви в Ук­раїні Львів­ський римо-като­лицький мит­ро­полит Архи­єпископ Ме­чис­лав Мокшицький, який по завершенні меси тра­диційно відкрив шопку в храмі (на фото). У месі взяли участь запрошені свя­щеники різних конфесій. Ві­рян із Різд­вом Христовим при­вітали архиєпископ і митро­полит Львів­ський УГКЦ Ігор Возьняк та представ­ники місцевої влади.
“Нехай і з нашої Львівської катедри прозвучить заклик: “Поверніть надію, тобто поверніться до Христа. Не переслідуйте нікого за віру, не тероризуйте ненавистю, припиніть війни поміж вами! – мовив Архиєпископ Мечислав Мокшицький під час урочистого богослужіння в Митрополичій базиліці у Надвечір’я Різдва Христового. – Ще раз закликаю відповідальних за війну на сході України: “Дайте людям можливість жити в мирі й безпеці! Не проливайте братньої крові, не руйнуйте щастя, але будуйте Христовий мир!”, повідомляє rkc.lviv.ua.
Мечислав Мокшицький привітав усіх присутніх в храмі греко-католиків і православних, керівників місцевої влади. Окремо склав подяку архиєпископу Львівському Ігорю Возьняку, єпископові-помічнику ЛА УГКЦ Володимиру Груцу, а також монахам-василіянам і духовенству УПЦ КП.
Отож, усім містянам і гостям Львова радимо відвідати Латинську катедру, у якій встановили надзвичайно гарну шопку, послухати мелодійні колядки та помолитися біля Дитятка Божого!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.8905 / 4.07MB / SQL:{query_count}