Освіта за кордоном доступна для української молоді

На виставці у Львові були представлені чудові перспективи навчання, стажування та відпочинку за кордоном

Якісна освіта в рейтингових навчальних закладах світу – це потужний старт кар’єри і змога якнайкраще реалізувати свої здібності та бажання. Навчання та стажування за кордоном стають дедалі популярнішими серед нашої молоді. З кожним роком розширюються можливості вибору, відкриваються нові горизонти.
Різноманітні пропозиції закордонних навчальних закладів, програми вивчення іноземної мови, стажування та відпочинку були представлені у Львові на першій глобальній виставці освіти та стажування за кордоном “Global Education 2016”, яку провела освітня компанія STUDENTLANDTM за підтримки Львівської міської ради та за участі Посольства Канади в Україні.
“У виставці взяли участь 15 навчальних закладів з Канади, Мальти, США, Литви, Німеччини, Швейцарії, Ірландії, Голландії, – розповіла маркетолог компанії STUDENTLANDTM Ольга Сухомлин. – Були представлені програми вищої, середньої та післядипломної освіти, різноманітні варіанти мовних і канікулярних курсів, а також чотири популярних програми стажування та культурного обміну”.
Зокрема для студентів денної форми навчання привабливою є програма міжнародного обміну Work and Travel USA. Одна з найкращих програм дає змогу студентам віком від 18 до 23 років ефективно використати літні канікули. Програма впроваджується впродовж чотирьох місяців: із дев’ятого травня до дев’ятого вересня. Рівень знання англійської мови має бути достатнім для перебування на території США. Вакансії є надійними та перевіреними, до того ж учасники програми самі обирають їх при оформленні документів, а також визначаються з умовами проживання. Робочий день триває 8 годин, оплата роботи гідна, понаднормова робота оплачується додатково. За час літніх канікул юнаки та дівчата набувають мовної практики, знайомляться з культурою та традиціями високорозвиненої країни та подорожують Америкою.
Перспективні спортсмени старші 17 років мають змогу одержати спортивну стипендію в США за програмою Sport and Study USA. Для цього потрібно мати спортивний розряд майстра спорту або кандидата у майстри спорту, а для деяких видів спорту кваліфікація не потрібна зовсім. Проте важливою є провідна позиція в національному або міжнародному рейтингу. Потрібно також мати підтвердження спортивних досягнень – відеозаписи міжнародних змагань тощо, бажано представити рекомендації відомих тренерів і спортсменів України.
“Спортивна стипендія Sport and Study USA діє для 28 видів спорту, – зазначив менеджер проекту Андрій Кавюк. – Юнаки та дівчата навчаються у рейтингових вишах і беруть участь у спортивних змаганнях у складі збірних команд американських університетів. Згодом вони мають змогу продовжити спортивну кар’єру в США”.
Стипендія призначається щонайбільше на 10 місяців, зараховується на спеціальний рахунок, з якого згодом списують витрати. Вона може бути повною, яка покриватиме витрати на проживання, харчування, навчання, спортивний інвентар, участь у змаганнях або частковою. 
Для молоді, котра має відповідну кваліфікацію та стаж роботи у туристичному та готельному бізнесі привабливою є програма стажування в ОАЕ та на круїзних лайнерах. Юнаки та дівчата набувають досвіду, вивчають мову, гідно заробляють. А для тих, хто працював у авіакомпаніях та має відповідні фізичні дані, є перспектива влаштуватися у наземні та повітряні служби Emirates Airlines.
Для молодих педагогів актуальною є міжнародна програма культурного обміну Au Pair за якою молодь з педагогічною освітою та стажем роботи за фахом має змогу впродовж року проживати в родинах, доглядати за дітьми, виконувати нескладну роботу по дому та водночас підвищувати рівень володіння іноземною мовою, знайомитися з культурою та традиціями країни. Для участі у програмі Au Pair в США вік повинен бути від 18 до 25 років, потрібні досвід роботи з дітьми, володіння англійською мовою на рівні Intermediate і вище, наявність водійських прав. При цьому учасникам гарантовані проживання та харчування в родині, безкоштовний авіаквиток і страхування, навчання в місцевому коледжі, тренінг-курс у Нью-Йорку. Їм належать вихідні та відпустка та видаються гроші на кишенькові витрати –800 доларів. Згодом є змога продовжити програму на 12 місяців.
Для участі в програмі Au Pair в Німеччині допускаються незаміжні дівчата віком від 18 до 27 років із досвідом роботи з дітьми. Їх рівень володіння німецькою мовою має бути А2 та вище. Учасниці програми безкоштовно проживають та харчуються в родинах, мають змогу відвідувати курси німецької мови, а згодом вступити до ВНЗ Німеччини на безоплатну форму навчання. Їм належить безкоштовне страхування, гарантовані вихідні та відпустка, а також видаються гроші на кишенькові витрати – 260 євро на місяць.
Детально ознайомитися з умовами вступу до навчальних закладів та участі у програмах обміну та стажування під час виставки можна було на стендах і численних семінарах. Ексклюзивно на виставці була змога відвідати стенд і семінар Посольства Канади в Україні. 
Усю інформацію щодо програм освіти та стажування можна віднайти на сайті компанії –  studentland.ua. Сьогодні наявність диплому, який визнається міжнародною спільнотою, не тільки відкриває широкі можливості для самореалізації та кар’єрного зростання на батьківщині, але й дає право влаштуватися на роботу в різних країнах світу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.0502 / 4.38MB / SQL:{query_count}