Церкви на марках

Львівська дирекція УДППЗ "Укрпошта" підтримала ідею Університету банківської справи НБУ про виготовлення першої в Україні серії поштових марок зі зображенням дерев'яних церков Львівщини.

Львівська дирекція УДППЗ "Укрпошта" підтримала ідею Університету банківської справи НБУ про виготовлення першої в Україні серії поштових марок зі зображенням дерев'яних церков Львівщини. Про це інформує прес-служба УБС НБУ. "Укрпошта" внесла їх у пропозиції до тематичного плану випуску поштових марок на 2010 рік. Задум реалізовуватимуть у рамках проекту "ІІІ Аукціон надій", мета якого зберегти давній храм ХVІІ ст. у селі Кути, що на Львівщині.

За словами ректора університету Тамари Смовженко, випуск таких марок сприятиме приверненню уваги громадськості до проблем зникнення старих дерев'яних храмів, популяризуватиме їх серед гостей Львова. ВНЗ запропонував зобразити на марках ті церкви, що у майбутньому стануть об'єктами туристичного маршруту дерев'яними церквами Львівщини.Остаточне рішення щодо випуску марок буде прийнято у травні на засіданні Редакційно-художньої ради з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні. Отож самі марки будуть презентовані у 2010 р.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2321 / 3.96MB / SQL:{query_count}