Треба жити далі

У Львові освятили реабілітаційне відділення для учасників АТО

Капелан Військово-медичного клінічного центру Західного регіону отець Андрій Хомишин благословив приміщення Реабілітаційного відділення ім. Маркіяна Паславського, яке облаштували на території Львівського державного експериментального підприємства засобів пересування і протезування, що на вул. Рудненській, 10.
Відділення було створене за допомоги “Фонду Паславського” та “Міжнародного альянсу братської допомоги” на честь американця українського походження Маркіяна Паславського, бійця батальйону “Донбас”, який трагічно загинув під Іловайськом, захищаючи незалежність України, повідомляє catholicnews.org.ua.
Фахівці реабілітаційного закладу даватимуть можливість людям усіх вікових категорій, які втратили руки або ноги, включаючи й українських військових, навчитися жити повноцінним життям, незважаючи на протезування кінцівок. У відділенні проводитимуть навчання з відновлення щоденних побутових навичок, як-от приготування їжі, спортивні заняття, а також вчитимуть керувати автомобілем.

Маркіян Паславський народився у 1959 році в українсько-американській родині в Нью-Йорку. Належав до Пласту. В 1981 році завершив навчання у відомій військовій академії у Вест-Пойнті. У 1991-ому, покинувши службу в армії у званні майора, повернувся в Україну. Новітній Герой України був активним учасником Революції Гідності. З початком військових дій на сході України вступив до батальйону “Донбас”, мав позивний “Франко”. Загинув у серпні 2014 року під час звільнення Іловайська, отримавши три поранення в спину. Похований на Аскольдовій могилі в Києві.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.8589 / 4.06MB / SQL:{query_count}