Інтерактивна карта для першокурсників Франкового вишу

Львівський університет імені Івана Франка створив інтерактивну карту, де проклали найважливіші маршрути

Частина першокурсників народилися і живе у Львові, ще частина приїде на навчання з різних куточків України. Тому, щоб якнайшвидше адаптуватися в університеті, краще вивчити усі важливі маршрути, дізнатися, де знаходяться корпуси, бібліотеки чи просто можна смачно пообідати, абітурієнти можуть скористатися інтерактивною картою, розміщеною на  офіційному сайті вишу.
На карті позначені усі факультети, коледжі, гуртожитки та бібліотеки університету. За допомогою спеціальної опції у нижньому правому куті карти можна визначити своє місце перебування і прокласти найкращий маршрут до потрібного корпусу. Така опція стане у пригоді найперше тим першокурсникам, які приїхали на навчання з інших населених пунктів і поки ще добре не вивчили місто. А у верхньому лівому куті на карті є меню “Позначки”, за допомогою якого можна знайти їдальні, парковки, комп’ютерні класи, музеї, архіви, медпункти та зупинки, інформує tvoemisto.tv. 
Інтерактивна карта буде корисною і під час відпочинку, адже на ній позначені місця, де можна цікаво провести вільний час: університетський Центр культури та дозвілля, актова зала, ботанічні сади, спорткомплекси, спортзали, басейни, парки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2264 / 3.95MB / SQL:{query_count}