Безкоштовні дитячі путівки: не проґавте!

Діти учасників АТО мають змогу відпочити та оздоровитися

Діти учасників АТО віком від 7 до 17 років, згідно з розподілом путівок департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, мають змогу поїхати до оздоровчих таборів та дитячих санаторіїв Львівської області. 
У дитячому санаторії “Зелений гай” на місто Львів виділили 20 бюджетних путівок. Заклад розташований у передгір’ї Східних Карпат в мальовничій лісопарковій зоні на віддалі 2 км від міста Трускавець. Висококваліфікований персонал, сприятливі кліматичні умови, лікувально-профілактичний режим, повноцінне вітамінізоване 6-разове харчування, достатній сон, максимальне перебування на свіжому повітрі, комплекс лікувально-оздоровчих заходів, фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура і масаж сприяють поліпшенню здоров’я дитини. Оздоровча зміна розпочинається з 9 серпня та триватиме до 29 серпня.
У дитячому оздоровчому табору “Дружба” на м. Львів виділено 12 бюджетних путівок. Заклад розташований в мальовничій околиці села Свірж Перемишлянського району Львівської області в сосновому лісі. На території табору розташований стадіон, спортивні майданчики для футболу, баскетболу та майданчики для ігор дітей та проведення заходів. В адміністративному будинку дитячого табору також розміщені спортзал, їдальня, медпункт. Зміна розпочинається з 12 серпня та триватиме до 25 серпня. У дитячому санаторії “Нафтуся” на м. Львів виділили 25 бюджетних путівок. Заклад розташований на околиці м. Трускавець в мальовничій місцевості, оточеній хвойним лісом, на території селища Модричі. У санаторії діють джерела мінеральних вод. На території знаходяться два спальних корпуси, 3 окремо розташованих котеджі, лікувальний корпус, їдальня, куно-танцювальний зал, фітобар, спортзал, спортивні та ігрові майданчики. Зміна розпочинається з 17 серпня та триватиме до 30 серпня.
Для цього необхідно написати та зареєструвати заяву одного з батьків на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту у Центрі надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1). Для отримання детальної інформації звертайтесь в управління молоді, сім’ї та спорту за тел.: 297-58-71 (каб. 522).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6764 / 4.06MB / SQL:{query_count}