Восени в УКУ освятять університетську церкву

Восени у Львові в Українському католицькому університеті на вул. Козельницькій, 2а освятять церкву Софії-Премудрості Божої

фото: Олександр Ласкін, УКУ
Цей храм є унікальним для України, оскільки на різних ярусах цієї будівлі функціонуватимуть три церкви. Як повідомили у прес-центрі УКУ, на нижньому поверсі розташовані храм святого Климентія Папи Римського та церква Гробу Господнього, а над ними – церква Софії-Премудрості Божої.
“Церква Гробу Господнього – це відображення І століття, місце більше для приватної молитви. Храм Климентія Папи Римського відображатиме ІІІ-IV століття – часи, коли християнство ще не було розділене. Це відкриває великі екуменічні можливості. Храм Климентія Папи Римського має стати місцем формації, дискусій, зустрічей та спілкування. На верхньому ярусі буде власне храм Софії-Премудрості Божої”, – йдеться у повідомленні прес-центру УКУ.
При церкві діятиме духовно-пасторальний центр. Там будуть місця для сповіді, розмов та зустрічей. Храм буде відкритий не лише для середовища УКУ, а для всіх бажаючих. У будівлі встановили ліфт та облаштували пандуси, щоб люди з особливими потребами могли безперешкодно потрапити на будь-який рівень храму, інформує zaxid.net.
У храмі вже освятили дзвони, які назвали на честь святого Папи Івана Павла II, Патріарха Йосифа Сліпого, Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського. Освячення самого храму відбудеться 11 вересня, його проведе глава УГКЦ Блаженніший Святослав.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6068 / 4.06MB / SQL:{query_count}