Зголошуйтеся на конкурс!

Запрошують на участь у програмі молодіжного обміну “Краків: осягнення міста”

Молодь у віці 16-18 років запрошують до участі у програмі  “Краків: осягнення міста”. Переможці конкурсу візьмуть участь у програмі молодіжного обміну, яка відбудеться 18-26 вересня цього року у м. Краків, Польща, повідомляють у департаменті освіти та науки Львівської ОДА.
У рамках програми учасники зможуть пройти комплексний навчальний курс від кращих університетів та фахівців Кракова за одним із напрямів: фотографія, кіно, література, художнє мистецтво. Переможці отримують ґрант на суму 1 200 злотих для участі у програмі, самостійно сплачують (за умовами гранту) 300 злотих на організаційні витрати.
Учасників запрошують взяти участь у конкурсі мотиваційних листів, а також докладених до них: мотиваційного фото або відео, літературного твору або арт-творів. Листи та електронні версії творів, відповідно до обраного напряму програми, потрібно надсилати до 20 липня на електронну адресу: psytoday@ukr.net (тема листа – Участь у Програмі “Краків – осягнення міста”).
Конкурс проводять Східно-європейський інститут психології (Україна – Франція), Фундація сприяння польській мові та культурі ім. Ніколая Рея (Польща) при фінансуванні Narodowe Centrum Kultury (Polska), Fundacjк Wspierania KulturyI Jкzyka Polskiego im. Mikoіaja Reja (Polska), Fundacjaim. KsSiemaszki (Polska). Детальнішу інформацію можна отримати за тел: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1156 / 4.05MB / SQL:{query_count}