За своє – до кінця

Поки банки далі затримують чи зовсім не видають депозити українцям, у громадян уривається терпець й вони готові боротися за свої кровно зароблені й не відступляться навіть перед кардинальними кроками, наприклад, в'їхати машиною у приміщення банку.

Поки банки далі затримують чи зовсім не видають депозити українцям, у громадян уривається терпець й вони готові боротися за свої кровно зароблені й не відступляться навіть перед кардинальними кроками, наприклад, в'їхати машиною у приміщення банку. До такого відчайдушного кроку готовий львів'янин Андрій Лалак, вкладник  "БМ Банку". Пан Андрій у червні 2008-го поклав гроші на депозит у цей банк. Згідно із умовами договору, вкладник міг забирати частину вкладу. Саме тому й обрав банк, який гарантував такі можливості. Та коли львів'янин звернувся до працівників банку, аби забрати частину грошей, йому відмовили, мотивуючи відмову постановою Національного банку України  №319.  "Та, крім обмеження видавати депозити, там є й інша умова - дотримання усіх пунктів договору між банком та клієнтом. Та на це ніхто не зважає, - обурюється пан Андрій. - Державна машина працює так, щоб гроші не були повернені власникам".

Аби добитися правди, Анд­рій Лалак звертався в усі інстанції: в управління Національного банку у Львівській області, в управління Національного банку у м. Києві, в управління захисту прав споживачів, та жодної відповіді, крім відписок, не отримав. Опісля позивався на банк до суду, та впродовж трьох місяців заяву навіть не взяли до розгляду.

Та, незважаючи на тимчасові невдачі, пан Андрій має твердий намір дійти до кінця й таки отримати свої гроші. Які кроки робитиме у цьому напрямку, наразі не вирішив, та в тому,  що працівники банку не зможуть працювати спокійно, переконаний. "Якщо банк не виконає свої зобов'язання, робитиму все, аби він не зміг працювати спокійно. Це будуть дієві кроки", - пообіцяв обурений вкладник.

Мабуть, крім пана Андрія, є й інші обдурені вкладники, та вони чомусь не зголошуються. "У мене враження, що я - єдиний вкладник цього банку. Якщо є інші вкладники, які не можуть отримати свої гроші, я б хотів з ними поспілкуватися, - заявив Андрій Лалак. - Рекомендую всім вкладникам банків блокувати роботу цих установ, адже іншого шляху держава не залишає".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5840 / 3.97MB / SQL:{query_count}