Удостоївся честі

На офіційний плакат Ювілею хворих та неповносправних, що тривав у Римі, вибрали фотографію Папи Франциска із неповносправним українським юнаком Борисом

Українська родина Василівих із Івано-Франківська – емігрантів до США – у вересні минулого року мала можливість взяти участь у Все­світній зустрічі сімей у Філадельфії, дати свідчення про віру в своїй сім’ї та особисто поспілкуватись із понтифіком, повідомляє Радіо Ватикану.
Пані Леся розповіла про своїх дітей: старшого сина Богдана, семінариста, та молодшого Бориса, хворого на цереб­ра­льний параліч, який мріє розробляти ком­п’ютерні програми для дітей із обмеженими можливостями, тобто таких, як він сам. Папа Франциск зі великим зворушенням вислухав свідчення пані Ле­сі, вдивлявся у її синів – Богдана, одягненого в підрясник семінариста, та Бориса у вишиванці на інвалідному візку. Потім Святіший Отець підвівся з крісла і зійшов на подіум, щоб особисто привітати цю сім’ю. З великою ніжністю він пригорнув та поцілував щасливого Бориса і привітався з його матір’ю та братом. Саме ці ніжні обійми Папи Франциска й бачимо на плакаті Ювілею хворих та неповносправних.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4983 / 4.05MB / SQL:{query_count}