А умови на успішність впливають?

На інформаційних сторінках цьогорічних учасників ЗНО розмістили питальник щодо впливу соціально-економічного середовища на результати навчання

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що результати такого опитування будуть враховані під час формування та реалізації державної політики у сферах, які належать до компетенції Міністерства освіти і науки, інформує Освіта.ua.
Анкета, запропонована випускникам шкіл, є анонімною. Результати опитування представлять в узагальненому вигляді, тобто дані про школу чи окремих учнів не оприлюднюватимуть.
Знеособлені дані, отримані на підставі проведеного опитування випускників, і результати зовнішнього незалежного оцінювання передадуть для докладного аналізу Інституту освітньої аналітики. До опрацювання даних долучаться й незалежні освітні експерти, представники університетів, Національної академії педагогічних наук, інші науковці. За результатами опитування в Інституті освітньої аналітики підготують звіт “Вплив соціально-економічного середовища на результати навчання учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів”.
“Дослідження щодо зв’язку навчальних результатів і соціально-економічного оточення випускників загальноосвітніх навчальних закладів проводять у всіх розвинутих країнах. Забезпечення доступу до однаково якісної освіти незалежно від будь-яких факторів, у тому числі походження, місця проживання тощо, є однією з цілей ООН для сталого розвитку. Міжнародне дослідження якості освіти PISA, до якого в 2018 році долучиться й Україна, також матиме блок запитань, що стосуватимуться навчального оточення учнів – адміністрації школи, учителів, родини тощо”, – запевняють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1136 / 4.06MB / SQL:{query_count}