На прославу воскреслого Христа

В неділю, 15 травня, у львівському храмі Преображення ГНІХ відбудеться 12 фестиваль духовної хорової музики “Великодні дзвони”

Вже дванадцятий рік поспіль під величним куполом цього столітнього храму у дзвінкоголосому хорі єднаються кращі колективи для спільного духовного піднесення на прославу воскреслого Христа, щоб доносити до людей всю глибину та красу молитви, щоб ще раз доторкнутися душею і серцем до цієї великодньої містерії.
У фестивалі традиційно беруть участь як церковні хори, так і світські творчі колективи (дорослі та дитячо-юнацькі). Цього року гостями фестивалю стануть 25 колективів. Окрім хорів зі Львова, у фестивалі візьмуть участь колективи зі Стебника і Пустомитів. П’ять колективів виступатимуть в цьому храмі уперше, повідомляє ugcc.lviv.ua.
Програма фестивалю передбачає виконання хорових духовних творів, пов’язаних із святкуванням Великодня, уривків з Воскресної утрені, літургії, великодніх пісень. Прозвучать концерти Д. Бортнянського, хорові твори А. Веделя, М. Вербицького, Й. Кишакевича, М. Леонтовича, А. Вахнянина, Ю. Антківа та ін. Окрім української хорової класики, до програми фестивалю ввійшли духовні твори А. Лотті, К. Пуї, Р. Томпсона. Прозвучать і давні українські та балкано-візантійські літургійні наспіви.
Початок о 15.00. Вхід вільний. Адреса храму Преображення ГНІХ:  вул. Краківська, 21. Контактні телефони: 066 762 64 09; 098 208 04 58.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6510 / 4.07MB / SQL:{query_count}