Відмовитися від залежностей

Владика Венедикт дав настанови на Великий піст

“Великий піст – це час, коли ми починаємо здобувати свободу. Ми прив’язані до багатьох речей, є їх рабами. А це час зустрічі з Богом. Бог прагне до нас прийти, ми цінні в Його очах, але повинні бути вільні для такої зустрічі. Коли ми відчуємо, що ми цінні в очах Божих, то почнемо відчувати цінність інших осіб, яких ставить Господь на нашій життєвій дорозі!” – наголосив владика Венедикт Алексійчук на нещодавній зустрічі з журналістами, повідомляє velychlviv.com. І додав, що Великий піст вчить людину відмовлятися від залежностей і плекати свободу. 
“У Великому пості потрібно визначити свою залежність від чогось. І не потрібно робити великих настанов можна написати собі одну-дві  відмови і намагатися їх виконувати. Головне знайти в собі силу волі відмовитися від наших залежностей”, – переконаний єпископ.
Під час посту, окрім молитви і обмежень у їжі, важливою є й милостиня.
“Ми можемо виразити милостиню в особливий спосіб. Для цього потрібно бачити реальність і конкретно, кому можемо допомогти. Це не повинні бути лише гроші. Можна приділити свій час іншим: зайнятися волонтерством, відвідати хворих, військових у госпіталях, і це вже буде проявом милосердя. Бо християнство виражається у конкретності”, – сказав владика.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2905 / 4.06MB / SQL:{query_count}