Як знайти час для молитви: сім способів

Брак часу є однією з наших бід. Від понеділка до п’ятниці ми живемо на максимальній швидкості, сповільнюючи свій біг лише ненадовго на вихідні

фото: newworld.org.ua
Одним із наслідків безперервної гонитви є нерегулярна молитва, а іноді й повна її відсутність, пише credo-ua.org.
 Пропонуємо сім кроків, які допоможуть знайти час на молитву щодня
1. Переконайся, що маєш сили, аби помолитися.
Втомленій людині важко буде знайти час для молитви. Варто подбати про регулярний сон і відпочинок після роботи. Після відпочинку справи йдуть краще.
2. Розпочинай кожен день, кажучи Богові “Доб­рого ранку!”.
Коли прокинешся, привітайся з Богом. Якщо маєш схильність “досипати”, спробуй встати одразу. Початок дня є дуже добрим моментом для молитви.
3. Обмеж час на соц­мережі.
Дуже багато часу ми витрачаємо на перевірку активності друзів у соціальних мережах. Обмеження в користуванні Facebook, приміром, може стати гарним способом віднайти багато вільного часу.
4. Використовуй свій смартфон.
Ми вже давно перестали використовувати телефони тільки для дзвінків. Чому б не застосувати їх для молитви? Такі програми, як “Цитати з Біблії”, “Молитва в дорозі” або й просто інтернет-доступ до Літургії Годин на сайті обов’язково мають бути у ваших ґаджетах.
 5. Молися в дорозі.
Дорога на роботу або навчання становить чудову нагоду для молитви. Двадцяти хвилин їзди у транспорті цілком достатньо, щоби помолитися Розарій.
6. Пам’ятай: усе, що ти робиш, є молитвою.
Припусти, що твоя робота, навчання, відпочинок і будь-яка інша активність – це молитва. Не принципово, чи ти пишеш на роботі звіт для шефа, чи готуєшся до сесії, Бог хоче бути присутнім у кожному моменті твого життя.
7. Не засинай, не подякувавши Богові за те, що сьогодні відбулося.
Подяка  – це добрий спосіб завершити день. Це й чудова нагода для молитви. Навіть якщо ти дуже втомився, у кількох словах віддай Богові день, що добіг кінця.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6826 / 4.35MB / SQL:{query_count}