Доступні перспективи освіти в Канаді

Виставку “Освіта в Канаді-2016”, яка відбулася 20 лютого у Львові організувало Посольство Канади в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Львівської міської ради

Представники 17-ти навчальних закладів надали інформацію про свої заклади, їх спеціалізацію, унікальні програми, умови вступу, проживання, дозвілля тощо. На виставці були представлені широкі можливості навчання: мовні, підготовчі вступні, ступеневі (бакалаврат, магістратура), неступеневі (сертифікатні та дипломні), післядипломні програми, CO-OP програми (навчання, поєднане з оплачуваним або безоплатним стажуванням). Численні відвідувачі виставки завдяки спілкуванню з освітянами та 20-хвилинній відеопрезентації дізналися про діючу систему освіти в Канаді – університети, коледжі, мовні школи, їх традиції та концепції викладання.
Детальну інформацію у форматі живого діалогу можна було отримати від представників Посольства Канади в Україні. “Навчання у нашій країні набуває усе більшої популярності серед української молоді, – розповів “Пошті” посол Канади в Україні Роман Ващук. – Торік у наших навчальних закладах навчалися більше 900 українців. Популярністю користуються програми з вивчення бізнес-менеджменту, туризму, IT-технологій, медичні спеціалізації. Наші головні переваги – високий рівень освіти водночас з її доступною вартістю. Велика увага приділяється практичній підготовці студентів, у деяких навчальних закладах один семестр студенти набувають теоретичних знань, а наступний – проходять виробничу практику. Є також можливість подальшого стажування. Спеціальні департаменти навчальних закладів допомагають студентам комфортно облаштуватися в країні. Більшість українських юнаків і дівчат, отримавши якісну освіту, застосовують знання та навички на батьківщині. А для бажаючих є змога працювати в Канаді”.
Відвідувачі виставки отримали професійну консультацію щодо роботи у період навчання та після його завершення. Можна було також дізнатися, зокрема під час візового семінару, про процедуру отримання дозволу на навчання, необхідний пакет документів та їх оформлення для подачі у Посольство Канади.
Тож, обираючи майбутню професію, абітурієнти та їх батьки серед розмаїття пропозицій розглядатимуть перспективи навчання в Канаді. Отримавши якісну освіту, молодь зможе успішно реалізувати себе в професійній діяльності, що сприятиме розвиткові української економіки. Посольство Канади усіляко сприятиме нашим юнакам та дівчатам, які бажають навчатися в цій високорозвиненій країні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8748 / 4.36MB / SQL:{query_count}