У поміч незрячим

В нашому місті презентували перший український “Молитовник” шрифтом Брайля

фото: city-adm.lviv.ua
У Львівській міській раді відбулася презентація “Молитовника”, надрукованого рельєфно-крапковим шрифтом для незрячих. “Молитовник” виданий з благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Надруковано 400 примірників, 60 з яких надійшло до Львова, інформує velychlviv.com.
Участь у презентації взяв владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, а також представники духовенства різних конфесій, які здійс­нюють пастирську опіку незрячих.
“Я дякую Богові та нашим святителям – Василію Великому, Григорію Богослову та Івану Золотоустому за те, що нині маємо можливість поширювати Слово Боже серед тих, хто цього потребує. Цей “Молитовник” вже презентували у Києві, Харкові та Маріуполі. Сьогодні представлення дійшло до Богом береженого міста Львова. Наша Львівська єпархія тісно співпрацює з Українським товариством незрячих. Наша Церква видала корпус усіх богослужбових книг. Але до нас надходили пропозиції від людей, які мають вади зору, які не бачать. Власне наприкінці минулого року ми змогли видати православний “Молитовник”. Його видавав Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, за цю ініціативу йому подяка!” – наголосив владика Димитрій. І побажав, аби кожному, хто візьме до рук цей православний “Молитовник”, Господь допоміг у паломництві земного життя.
“Закликаю Боже благословення на тих, що будуть його читати. Нехай Господь Бог допомагає вам у цьому житті нести з терпінням труднощі, які оточують кожну людину, зокрема тих, хто обмежений зором. Господь на вас покладає своє благословення”, – додав він.
Нагадаємо, що ідея видати “Молитовник” виникла в середовищі незрячих людей. Коли вони приходили до храму, то молилися ті молитви, які знали. Але не все можна вивчити напам’ять. Цей “Молитовник” видали для незрячих, щоб вони могли більш духовно зануритись у молитву, щоб могли бути з Богом. Шрифтом Брайля надруковані молитви перед Причастям, ранішні, вечірні, а також молитва за Україну.
Примірники українського “Молитовника” рельєфно-крапковим шрифтом передали організаціям, які опікуються незрячими, а також кільком публічним біб­ліотекам Львова – Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2-а), сенсотеці (вул. Самчука, 22) та Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1464 / 4.07MB / SQL:{query_count}