Подбали про неімущих

Студенти УКУ запросили на Святу Вечерю близько 600 безхатьків і самотніх людей

Такий захід у рамках благодійної акції “Вифлеємська гостина” проводять в Українському католицькому університеті вже удвадцяте. Першим таку ідею зініціював Митрополит Андрей Шептицький: ще в стінах Львівської богословської академії він роздавав новорічні подарунки малозабезпеченим львів’янам. Серед них були не лише християни, але й, зокрема, єврейські діти, повідомляє РІСУ.
Зі слів організатора акції Назарія Петріва, аспіранта кафедри церковної історії УКУ, щороку кількість гостей цього дійства збільшується. Ще вісім років тому приходило 100 осіб, а цього року очікують уже 600.
Гостина для безхатьків відбуватиметься в чотирьох різних локаціях Львова: для 200 осіб – в стінах УКУ (вул. Хуторівка, 35- а), для понад 200 пацієнтів обласної психіатричної лікарні – на вул. Кульпарківській, ще для 200 осіб – у військовому госпіталі та для 50 пацієнтів Шпиталю ім. Андрея Шептицького.
Як розповідає Назарій Петрів, зібрати людей на Святвечір вдається через Центр соціального захисту, в якому реєструються безхатьки. Частину людей, які з різних причин не стоять на обліку, можна знайти через благодійні організації чи парафії, які працюють із цією категорією суспільства. А ще в цьому їм допомагають самі безхатьки.
Участь у благодійній акції беруть волонтери як із України (Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області), так і з-за кордону (Польща, США і Австралія).
Зазвичай Святвечір розпочинається о 14.00 спільною колядкою чи вертепом. Цього року після святкового богослужіння о 16.00 відбудеться сама Вечеря.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5812 / 3.96MB / SQL:{query_count}