Хто шукає чотирилапого друга?

Львівське комунальне підприємство “Лев”, яке займається відловом бродячих собак, запрошує всіх, кому потрібний собака як друг, компаньйон або охоронець, прийти та переконатися в тому, що всі собаки здорові, активні, молоді та енергійні

Всі вони можуть та повинні служити людині, а не поневірятися вулицями міста. 
Вже понад рік триває програма стерилізації та вакцинації бездомних собак та котів. Волонтери групи “Прилаштуй собак ЛКП “Лев” роблять все для того, щоб СТЕРИЛІЗОВАНІ ТА ВАКЦИНОВАНІ ТВАРИНИ ЗНАХОДИЛИ ГОСПОДАРЯ.  
“Фотографії всіх собак, які тимчасово перебувають y ЛКП “Лев”, можна побачити в нашій групі “Прилаштуй собак ЛКП “Лев”  на сайті Facebook та Vcontakte. Запрошуємо всіх небайдужих до цієї проблеми людей до співпраці. Зробимо наше місто не тільки європейським, але й зразковим для інших міст України, будемо відповідальними за своїх домашніх тварин  та толерантними до безпритульних. Вони не винні в тому, що їм дозволили народитися, а потім  викинули”, – розповідає “Пошті” волонтер Марина Путіліна.
Для тих, хто шукає собі чотирилапого друга, звертатися за телефонами 063 9412518 або 095 1384758 (Марина), або за адресою: вул. Промислова, 56, ЛКП “Лев”, Львів, тел: 252-30-41

Невеликий молодий собака з дружелюбним, смирним характером буде чудовим другом для дитини або сторожем у вашому дворі. Стерилізований та вакцинований.

Невеликий молодий сірий песик, справжній “вовчик”  шукає господаря.  Вміє дружити, сторожити та розважати своєю легкою, веселою вдачею. Чітко знає свою територію та голосним гавканням повідомляє про чужих. Вакцинований, має ветеринарний паспорт.

Невеликий молодий світло-коричневої масті короткошерстий собака зі спокійним, лагідним та ніжним характером. Стерилізований, вакцинований. Рекомендується для квартирного  утримання для спокійної врівноваженої людини.

Невеликий середнього віку собачка. Дуже хоче знайти свою господиню. Він не вимагає багато, тільки трошки любові та їжі. Буде відданим другом та надійним сторожем будинку.  Характер миролюбний, але життя навчило його вмінню захищати себе та свою територію. Стерилізований та вакцинований.

Середнього розміру, молодий, чорний, нахабний та веселий пес. Собака, який вміє вимагати “своє”. Він не буде чекати, йому треба вже і зараз. Охоронець  свого майна та друг тільки для господаря. Вакцинований, має ветеринарний паспорт.

Цей молодий красивий пес вражає своїм веселим, жартівливим та “балакучим” характером. Він весело стрибає, дає лапy та намагається всіляко “догодити” своїм господарям. Рекомендується  в сім’ю,  де діти люблять собак і отримають задоволення від занять  та прогулянок із таким собакою. Вакцинований, має ветеринарний паспорт.

Невеликий молодий спокійний та уважний собачка. Характер  неметушливий, врівноважений. Буде надійним другом та сторожем. Стерилізований та вакцинований.

Середнього розміру,  кудлатий пес шукає господаря.  Розумний, терплячий та дружелюбний,  він хоче мати свою буду та свою територію, яку буде охороняти і сподівається знайти добру людину – свого господаря. Вакцинований, має ветеринарний паспорт.

Великий пес, метис кавказької вівчарки, страшний та непривітний зовні та абсолютно контрольований за поведінкою, шукає “роботодавця”. Пес має досвід “охоронної діяльності та людської непостійності. Хоче мати свій дім, який  буде добре охороняти. Вакцинований, має паспорт.

Невеликий молодий красивий собачка чепрачної масті,  така собі “міні-вівчарочка”. Характер врівноважений, дружелюбний,  кмітливий. Собака слухняний, але разом з тим самостійний, життя навчило його приймати рішення. Вміє уживатися з іншими собаками та котами. Буде відповідальним другом,  надійним компаньйоном та сторожем. Стерилізований та вакцинований.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6231 / 4.1MB / SQL:{query_count}