Що робити, якщо не встиг встановити газовий лічильник до кінця року?

“У нашому будинку нещодавно встановлювали газові лічильники, а нас із чоловіком саме не було вдома усі три дні, доки тривали роботи (ми перебували за кордоном). Знаю, що вже з 1 січня підприємство повинне припинити подання газу до таких помешкань. Скажіть, будь ласка, що робити, якщо ми не встигли встановити газовий лічильник згідно з планом Львівгазу?” Олена Костюк, м. Львів

Оксана Горак, 
менеджер зі зв’язків із громадськістю ПАТ “Львівгаз”: 
– Якщо із якихось причин ви пропустили свою чергу, то лічильник вам встановлять, але треба звернутися до нас. Це можна зробити за телефоном контакт-центру (259-11-04 або 067-217-71-04), через “Особистий кабінет” після реєстрації на сайті lv.104.ua або звернутися до нас особисто за адресою: м. Львів, вул. Золота, 42. 
У ПАТ “Львівгаз” діє програма з безкоштовного встановлення лічильників газу для населення (згідно з Законом України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”).  
Прилади повинні бути встановлені безкоштовно у споживачів (залежно від наявного у них газового обладнання) у такі терміни:
 – якщо встановлено газові плити і газові нагрівачі – до 1 січня 2016 року;
 – якщо встановлено тільки газову плиту – до 1 січня 2018 року;
 – для споживачів, які використовують природний газ комплексно (опалення, підігрів води, приготування їжі), установка безкоштовних лічильників завершилася 1 січня 2012 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.9244 / 4.06MB / SQL:{query_count}