ЗНО-2016: важливі дати і терміни

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році проходитиме з 5 травня до 10 липня

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести не більш ніж iз чотирьох навчальних предметів, розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.
До програми ЗНО включені тести з 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов: англійської, іспанської, німецької, російської та французької. При цьому Лариса Середяк наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів, які бажають вступити до вишів, інформує Освітній портал Львівщини. Для вступу у виші у 2016-ому дійсними будуть сертифікати ЗНО лише 2016 року.
Із 5 січня можна реєструватися на пробне ЗНО, що відбудеться у квітні. Тренувальне онлайн-тестування безкоштовне та багаторазове. 
Обробка бланків відповідей і визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року, пише Освіта.ua.
Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів. Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року. Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, розглядатимуть, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.
Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде в період із 14 червня до 4 липня 2016 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5494 / 4.07MB / SQL:{query_count}