Важлива кількість!

Зменшення порцій їжі допомагає позбутися ожиріння

Учені з Кембриджського університету стверджують, що, взявши до уваги 61 дослідження, мають докази, що менші порції запобігають надмірне споживання їжі, інформує ВВС Україна. Науковці рекомендують використовувати малі тарілки, склянки, ложки і виделки, переконуючи, що люди неохоче залишають їжу на тарілці, і якщо їм пропонують більше – майже не заперечують. Відмова від великих порцій може скоротити кількість спожитих кілокалорій до 279-ти на день.
“Це наразі найпереконливіший доказ того, що люди постійно споживають більше їжі та напоїв, якщо їм подають великі порції, пачки або посуд”, – каже доктор Ієн Шеміт із Кембриджського університету. – Кожен із нас може зменшити розмір тарілки або склянки, які використовуємо, і тиснути на паби та ресторани, які відвідуємо, просячи меншу порцію”.
Допомогти людям схуднути могли б і урядові заходи щодо запровадження менших упаковань, як-от встановлення крайніх допустимих розмірів для висококалорійних продуктів.
“Важливо стежити за розмірами порцій під час приготування страв, покупок і споживання їжі, аби уникнути переїдання і підтримувати оптимальну вагу”, – запевняє доктор Елісон Тедстоун, головний дієтолог Англії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7187 / 4.05MB / SQL:{query_count}