Війна очима духівників

У столиці відбулася прем’єра документальної стрічки “Капелани”

Днями у Києві пройшов прем’єрний показ документального фільму “Капелани”, робота над яким тривала понад рік, повідомляє РІСУ.
Кінострічка оповідає про душпастирство під час Майдану, Революції Гідності, анексії Криму та війни в Донбасі. Фільм “Капелани” – це спроба побачити війну в Україні очима священиків. Це чотири історії про тих, хто бореться за людські душі на передовій. У кожного з цих героїв свій шлях на схід...
Служіння капеланів українських церков є образом Церкви, її місця в суспільстві. І ця кінострічка – про український народ, який з любов’ю в серці, відстоює свою гідність, свободу та незалежність своєї країни і в такий спосіб будує власне майбутнє.
Після прем’єрного показу глава УГКЦ Блаженніший Святослав зауважив, що, коли добре прислухатися до слів, які звучать у фільмі, то можна почути голос душі українського народу, який попри війну залишається святим. 
“Переконаний, що наш народ – непереможний. Бо той народ, який вміє любити навіть ворога, що його вбиває, не можна знищити. Він невмирущий. Наш народ – народ героїв та великих людей. Вітаю з тим, що такий фільм про велич українського народу сьогодні постав. Він зберігатиме пам’ять про трагічне, однак величне наше сьогодення!” – наголосив предстоятель.
Доступною є й англомовна версія фільму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.9811 / 4.05MB / SQL:{query_count}