Хто є святим, а хто терористом

Вселенський Архиєрей Франциск у своїй проповіді під час Святої меси у Ватикані сказав, що християни часто сіють не мир та примирення, а поділи і ненависть

фото: kmc.in.ua
Християни покликані, щоб заспокоювати та примирювати, як це робив Ісус Христос. У посланні до колосян святий апостол Павло показує читачам посвідчення особи Ісуса Христа, який є єдинородним первенцем всемогутнього Бога, який є самим Богом, посланим Отцем у цей світ, щоби примирити людство із Господом після гріхопадіння перших прародичів та принести мир. 
“Мир – це діло Ісуса!” – наголосив Святіший Отець, повідомляє Радіо Ватикану, і додав, що він походить від покірного пониження Ісуса Христа аж до хресної смерті. Коли ми говоримо про маленький мир чи маленьке примирення, то повинні пам’ятати про той великий мир і примирення, принесені Господом Ісусом. Папа наголосив, що без Бога ні мир, ні примирення неможливі, зазначивши, що в час ненависті і воєн нашим завданням є бути чоловіками та жінками миру і примирення. Кожен із нас повинен запитати у себе самого: “А я сію мир чи ворожнечу?” Наприклад, я своїм язиком сію примирення між людьми чи ненависть? Як часто, на жаль, доводиться чути про особу: “У неї язик, як у гадюки”. Таке порівняння є виправданим біблійною розповіддю про Адама і Єву, які були зведені язиком змія, що знищив райський мир. Це є і хворобою наших днів: у Церкві християни часто сіють не мир та примирення, а поділи та ненависть.
Особа, яка сіє мир, свята, її можна канонізувати, а та, що пліткує, немов терорист, який кидає бомбу, що нищить усе довкола, а сам утікає
Далі Єпископ Риму сказав, що особа, яка сіє мир, свята, її можна канонізувати, а та, що пліткує, немов терорист, який кидає бомбу, що нищить усе довкола, а сам утікає. Християнин покликаний, за прикладом Господа Ісуса, нести у світ мир та гармонію, і в цьому слід зростати. Папа Франциск повчає, що кожного разу, коли хочеться сказати щось, що призводить не до миру, але до поділу та ненависті, чи обмовити іншу особу, треба вкусити себе за язик. Спершу наш язик, мабуть, буде трохи підпухлим, але згодом навчимося бути правдивими християнами, що несуть у світ зерна миру й порозуміння.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8488 / 4.35MB / SQL:{query_count}