Вона обрала вічне, а не тимчасове!

Архиєпископ УПЦ (КП) підтримав американську чиновницю, яка відмовилася реєструвати одностатеві шлюби і потрапила через це за ґрати, та пояснив різницю між Законом Божим і державним

фото: pravoslavnews.com.ua
Суд ув’язнив чиновницю округу Ровен, що в штаті Кентуккі (США), Кім Девіс, кваліфікувавши її дії як неповагу до рішення Верховного суду, який своєю постановою легалізував одностатеві шлюби по всій країні. Позов на неї подав Американський союз громадянських прав від імені чотирьох пар – двох гетеросексуальних та двох гомосексуальних, повідом­ляє ТСН. 
Сама Кім Девіс стверджує, що християнська віра не дозволяє їй реєструвати до шлюбу гомосексуальні пари. Після того, як два місяці тому Верховний суд у Вашингтоні вирішив, що юридичне право на одностатеві шлюби поширюється на всій території Сполучених Штатів, чиновниця відмовилася реєструвати будь-які шлюби. 
Думками з цього приводу на своїй сторінці у Facebook поділився архи­єпископ, секретар Священного синоду УПЦ (КП), голова Інформаційного управління Київської Патріархії Євстратій Зоря:
“Американську чиновницю на виборній посаді суд посадив у в’язницю за відмову порушувати Закон Божий і реєструвати як шлюб факт співжиття осіб однієї статі. На це зазвучали коментарі в дусі “ніхто не має права відмовлятися виконувати закони держави”. А мене дивує: як можуть наполягати на “священності” державних законів ті, що Закон Божий сприймають не як Закон, а лише як пам’ятку давньої єврейсько-елліністичної літератури? Саме з такою аргументацією – “це закон, і ви повинні йому підкорятися” –  три століття жорстоко гнали християн у Римській імперії за те, що вони не виконували “громадянський обов’язок” приносити жертви ідолам та шанувати державних “богів”. У Третьому рейху, сталінському СРСР чи нині у Північній Кореї теж були/є закони, за якими також замордовано мільйони “порушників”.
Тим більше дивно читати, коли така аргументація наводиться у США – країні, яка проголошення своєї незалежності пояснила саме тим, що закони короля Анг­лії щодо Америки насправді є беззаконням! 
Вже у незалежних США були закони про торгівлю людьми як рабами, про расову сегрегацію тощо. І нічого, вважали країну демократичною і прогресивною. Аж доки не зрозуміли, що закони стають беззаконням, якщо вони суперечать головному Закону. І не скасували рабство та сегрегацію.
Сподіваюся, що у свій час така ж доля – піти у минуле – чекає і на закон, за порушення якого згадана на початку американська чиновниця погодилася піти у в’язницю. Бо коли поставили її перед вибором: Бог чи державний закон, вона обрала вічне, а не тимчасове”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8128 / 4.36MB / SQL:{query_count}