Терміново у відпустку!

П’ять причин негайно взяти вихідні

Відчуваєте, що дуже втомились, але не можете взяти на роботі відпустку? Стурбовані тим, що вся робота в офісі зупиниться, якщо у вас буде позаплановий вихідний? Може, боїтеся, що бос подумає, що ви надмірно ліниві, якщо попросите його про відпустку? Справді, часом нам дуже важко попросити навіть звичайний вихідний, а про тиждень і заїкатися страшно! Тому ми й далі ходимо на роботу  рік поспіль.2. Ваша концентрація на роботі покращиться. 
Видання The New York Times нещодавно повідомило: люди, які рідко беруть відпустку, найімовірніше, страждають від уповільненої депресії або синдрому емоційного вигорання. Ті, що не використовують за рік усі дні своєї відпустки, мають на 21% більший ризик померти достроково і на 32% більше шансів померти від серцевого нападу. Аби цього не сталося, www.rivnist.in.ua наводить п’ять причин, чому нам всім потрібна відпустка або хоча б регулярні вихідні.
1. Стрес швидко перетворить офіс у в’язницю. У розпал напруженого робочого дня дуже важко поглянути на світ раціонально. Візьміть перерву на один день (наприклад, у середу) і, можливо, перегляньте свою роль у роботі і в житті. Що б хто не казав, пошук правильного балансу “робота – життя” – єдина змога зберегти самовладання і не страждати від вигорання.
2. Ваша концентрація на роботі покращиться. Будь-яка відпустка (навіть на п’ять днів) допоможе краще концентруватися на справах. Ефект зазвичай триває кілька місяців.
3. Ви отримуватимете більше задоволення від роботи. Роботодавець, готовий цінувати особистий час і особисте життя своїх співробітників, змушує їх відчувати, що їх цінують. Наприклад, бізнесмен Річард Бренсон дозволив своїм співробітникам брати необмежену кількість днів відпустки. Якщо хтось хоче взяти відгул або виїхати на тиждень на пляж, повинен просто повідомити про це своєму менеджерові. Бізнесмен-проповідник вірить, що моральний дух співробітників і їх бажання працювати в команді краще позначається на результатах, аніж дисципліна.
4. Згадайте про те, що час, проведений із родиною, дуже важливий. Спілкування з дружиною та/або дітьми після важкого робочого дня може здатися стомлюючим обов’язком. Але час, який ви можете витратити на що завгодно, крім рутинної роботи, це змога “склеїти” себе і розслабитися. Відпустка допоможе вам усвідомити той факт, що сім'я це задоволення, яким варто насолоджуватись, а не ще один обов’язок.
5. Ваше здоров’я покращиться. Відпустка і справді добре позначається на фізичному здоров’ї – жодних стресів, вигорань, а лише хороший настрій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9838 / 4.07MB / SQL:{query_count}