У кожній школі – шаховий гурток

У Львові відтепер працюватиме Програма розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах.

фото: djem33.com
У Львові відтепер працюватиме Програма розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах. На її реалізацію виділили 425 000 грн, інформує прес-служба міськради. Наразі така програма перша та єдина в Україні.
Основне її завдання – залучення дітей шкільного віку до занять гри в шахи через створення в загальноосвітніх навчальних закладах Львова шахових гуртків і проведення заходу “Шкільна ліга з шахів”. Програма охоплює всіх дітей шкільного віку з пріоритетом на залучення учнів перших – четвертих класів. До організації роботи шахових гуртків у загальноосвітніх навчальних закладах Львова залучатимуть як тренерів Львівської обласної шахової федерації, так і вчителів шкіл Львова та представників громадськості, які мають спортивні розряди або володіють навичками гри в шахи.
У кожній школі Львова до 1 вересня мають знайти приміщення для організації шахових гуртків. Також коштом бюджету передбачено придбати демонстраційні шахові дошки, комплекти для гри в шахи та навчально-методичну літературу для загальноосвітніх навчальних закладів Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4327 / 4.06MB / SQL:{query_count}