По 25 тисяч гривень для вчителів Львова

У місті Лева 100 кращих педагогів нагородять преміями

Депутати Львівської міськради затвердили програму “Успішний вчитель” на 2015 – 2016 роки, ініціатор якої – міське управління. Згідно з нею, кращі вчителі міста отримають премію в розмірі 25 000 грн. Нагороди передбачені для 100 педагогів, повідомляє прес-служба Львівської міськради. 
Зі слів в.о. начальника міського управління освіти Зоряни Довганик, мета програми – підвищення ролі та значення педагогічної професії шляхом виявлення і підтримки талановитих та успішних вчителів, заохочення їх за успіхи в роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій і науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах Львова. 
Учасниками програми можуть бути всі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Львова. Один педагог може стати переможцем програми лише один раз упродовж одного aтестaційного періоду (п’ять років). Управління освіти щорічно до 15 серпня оголошує конкурс на участь у програмі. Прийом документів – щороку до 20 вересня. 
Конкурсний відбір серед кандидатів здійснюватиме комісія у складі представників вишів Львова, громадськості і бізнес-середовища.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4457 / 3.95MB / SQL:{query_count}