Вступ-2015: а ви вже подали документи?

В Україні набирає обертів вступна кампанія

В Україні набирає обертів вступна кампанія. Прийом заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти замість 1 серпня завершиться о 18.00 31 липня! Також до цього часу виші закінчать співбесіди, вступні іспити і творчі конкурси. 
У 2015-ому максимальний конкурсний бал становитиме 210. Максимум (200 балів) абітурієнт зможе отримати на основі результатів ЗНО, середнього бала атестата і бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у випадку його проведення). Додаткові 10 балів нараховуватимуть призерам всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Є й нові пільги – для учасників АТО та для дітей загиблих бійців. Списки зарахованих на державну форму навчання обіцяють оприлюднити до 10 серпня.
Крім цього, у 2015 р. абітурієнти мають право подати документи у п’ять ВНЗ та на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей). При цьому у кожній заяві абітурієнт повинен надати пріоритетність. Ще одна новація – автоматизована система зарахування. Вона відбуватиметься в один етап, а не у три, як це було в попередні роки.

Для забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2015 року у вищих навчальних закладах, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до навчальних закладів та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту Міністерством освіти і науки України організовано роботу консультативних телефонів. 

Телефони гарячої лінії “Вступна кампанія 2015” – (044) 481-32-15 та 0964443086. 

Окрім того, з 10 липня по 28 серпня у Міністерстві освіти та науки відбуватиметься прийом громадян щодо консультування з питань вступу до вищих навчальних закладів України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, кабінет 122.

Також для вступників працює гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА – 0988442965 (відкрита для дзвінків щодня з 10.00 до 18.00). Експерти організації надаватимуть консультації абітурієнтам та їхнім батькам щодо основних процедур вступної кампанії. Абітурієнти можуть поставити такі запитання: подача заяв до приймальних комісій особисто та дистанційно; правила обрахунку конкурсного бала абітурієнта; визначення пріоритетності заяв та її роль під час надання рекомендацій до зарахування; формування списків рекомендованих до зарахування; пільги під час вступу (позаконкурсний вступ).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4524 / 3.97MB / SQL:{query_count}