Як перукарі на “Золотому Леві” змагалися

Майстри краси демонстрували свій талант на відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва

Провідний навчальний заклад ПТО нашого регіону Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг упродовж 15 років готує кваліфікованих фахівців краси, моди та стилю.
Молодь здобуває в училищі актуальні професії: перукар, візажист, манікюрник, педикюрник. Високий рівень теоретичної підготовки та майстерності учні демонструють на фахових конкурсах, семінарах, майстер-класах, партнерських зустрічах. Зокрема, у навчальному закладі традиційно проводяться “Тижні перукарського мистецтва” за участі вітчизняних та закордонних партнерів.
Наприкінці травня у Львові відбувся відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та з нарощування і декорування вій “Золотий Лев”.
Команда Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг взяла участь у номінаціях: “Стильні кучері”, “Чоловіча повсякденна стрижка з укладкою”, “Весільна зачіска”. Учні та майстри виробничого навчання училища перукарського профілю відзначені дипломом за командну участь.
Представники навчального закладу здобули на конкурсі переконливі перемоги та призові місця. Зокрема, у номінації “Стильні кучері” перше місце посіла учениця групи №25 Г. Розговська під керівництвом майстра виробничого навчання М. Ільницької., а п’ятою стала учениця групи №24 І. Шепіда під керівництвом майстра виробничого навчання О. Головко
У номінації “Чоловіча повсякденна стрижка з укладкою” переможницею стала учениця групи №24 О. Рогаля під керівництвом майстра виробничого навчання О. Головко. Друге місце у конкурсі “Нова коса” завоювала учениця групи №25  І. Годованська під керівництвом майстра виробничого навчання  І. Домбровської.
Отож учасники конкурсу отримали не лише свідчення своєї фаховості, а й підтвердили високий статус Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1022 / 4.07MB / SQL:{query_count}