Виші почали отримувати номери до дипломів

Затримка у видачі була пов’язана з оформленням додаткового програмного забезпечення

Єдина державна електронна база з питань освіти почала надавати реєстраційні номери дипломам, які мають видаватись вищими навчальними закладами. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.
За її словами, затримка у видачі реєстраційних номерів була пов’язана з юридичним оформленням додаткового програмного забезпечення, інформує osvita.ua.
“Перепрошуємо за затримки – програмне забезпечення вже два тижні як було готове, але були проблеми з юридичним оформленням додаткового програмного забезпечення. Зараз проблеми вже вирішені”, – зазначила Інна Совсун.
Вона наголосила, що працівники Державного підприємства “Інфоресурс” працюють цілодобово, щоб надати реєстраційні номери для вищих навчальних закладів.
Відповідно до закону “Про вищу освіту” вищі навчальні заклади з 2015 року самостійно виготовлятимуть та видаватимуть документи про вищу освіту. З цією метою Міністерством освіти і науки затверджено форми документів про вищу освіту державного зразка та додатків до них.
Також у Міністерстві освіти і науки рекомендують університетам відмовитися від пластикових дипломів. Гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.8375 / 4.05MB / SQL:{query_count}