Затверджено новий порядок визнання іноземних дипломів

Міністерством освіти і науки затверджено порядок визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти, а також порядок визнання в Україні документів про середню, середню професійну, професійну освіту, виданих навчальними закладами інших держав

Відповідний наказ підписано міністром освіти і науки, інформує osvita.ua.
Зокрема, процедура визнання документів щодо здобутих ступенів вищої освіти за кордоном здійснюватиметься вищим навчальним закладом з метою зарахування власника документа про освіту на навчання та/або на посаду наукового чи науково-педагогічного працівника до цього вищого навчального закладу.
З метою працевлаштування та/або продовження навчання власника документа на території України процедура визнання здійснюватиметься Міністерством освіти і науки.
За аналогічним принципом визнаватимуться документи про середню, середню професійну, професійну освіту, що були видані навчальними закладами інших держав. Наказ відомства №632 “Деякі питання визнання і встановлення еквівалентності в Україні документів про освіту, виданих навчальними закладами інших держав”, визнаний таким, що втратив чинність. Докладніше про питання визнання в Україні іноземних документів про освіту див. у наказі МОН №504 від 05.05.15 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7918 / 4.07MB / SQL:{query_count}