На День молоді – в сади Шептицького

З нагоди Дня молоді та Дня Конституції в садах Митрополита Андрея Шептицького відбудеться молодіжний концерт-презентація Kerygma Project

Молоді люди матимуть унікальну можливість уперше побачити красу Митрополичих садів початку ХVIII століття, здійснити екскурс в історію та оглянути панораму Львова зі Святоюрської гори, перейнятися унікальним виконанням християнських пісень та виховати себе через благодійність, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 
Kerygma Project – це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису Ceciliarec. Проект молодих вико­навців-християн є свідченням Бога в їхньому житті, яким вони діляться через музику, що несе Добру Новину від Бога і про Бога! Метою проекту є поширення цієї Доброї Новини – що “з нами Бог” – через сучасну християнську музику і підтримка молодих людей в зростанні у вірі.
Благодійний внесок становить 50 гривень. Ці гроші підуть на відновлення східної частини садів, де ступала нога Митрополита, і проекти, які діють та розвиваються на території Львівської архиєпархії УГКЦ.
Митрополит Андрей в часи Другої світової війни відзначив “від’ємну черту” молодого покоління, яка донині живе в юних палких серцях: “Бачу у Вас гарячу любов до Батьківщини – України… зріст бажання принести за неї жертви… Це прикмета глибока і дійсно християнська. Християнство, дорогі, – це любов, а Євангеліє – це наука любові…”
Вікторія Примак
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2147 / 3.95MB / SQL:{query_count}