Чи дадуть субсидію сім’ї, яка торік купила авто?

“Минулого року мав гроші і купив автівку. А цього року через непередбачувані фінансові труднощі хочу подати документи на субсидію, бо не можу в повному обсязі платити за “комуналку”. Скажіть, будь ласка, чи дадуть моїй сім’ї субсидію, якщо я торік купив авто?”

Олесь Волощак, м. Городок


Василь Гельбич, начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог управління соцзахисту населення Львівської ОДА:
– Так, у субсидії можуть відмовити, якщо сума покупки перевищує 50 тисяч гривень протягом року до дня звернення по субсидію!
Применшити вартість покупки неможливо, бо всі дані про заявників на субсидію ми подаємо у фіскальну службу, і купівля машини, як і продаж, проходить через цю структуру. Але не все так категорично. Зважають на всі обставини: 
– якщо в сім’ї сталася сумна подія (наприклад, помер хтось із її членів чи навіть годувальник), тоді субсидія може бути нарахована;
– якщо в сім’ї змінилися обставини, які впливають на розмір субсидії (когось виписали з квартири, змінився перелік одержуваних від ЖКГ послуг, збільшилися доходи в кого-небудь із зареєстрованих мешканців, була здійснена купівля або ж оплата послуг на суму понад 50 тисяч гривень), тоді про це треба повідомити органи соцзахисту впродовж місяця; якщо цього не зробите, субсидія буде перерахована або ж узагалі скасована. 
24.06.2015 20:36
Ірина Повідаш

Субсидія - це окозамилювання влади своїм же громадянам. Тому й так тяжко отримати тих пару гривень.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4299 / 4.07MB / SQL:{query_count}