Чи зберігаються за дітьми війни пільги щодо оплати житлово-комунальних послуг у випадку надання субсидії?

“Моя мама має пільги на оплату житлово-комунальних послуг, бо є дитиною війни. Але, незважаючи на це, суми, вказані у квитанціях, все ж дуже великі для нашої родини. Хотіли б подати документи на субсидію, але боїмося, що тоді ці пільги скасують. Скажіть, будь ласка, чи зберігаються за дітьми війни пільги щодо оплати житлово-комунальних послуг у випадку надання субсидії?”

Леся Кравець, м. Львів


Василь Гельбич, начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог управління соцзахисту населення Львівської ОДА:
– Звісно, що так. Субсидії призначають такій категорії з урахуванням пільг, проте вони враховуються як грошовий еквівалент. Єдина засторога – субсидія в підсумку може бути меншою!
Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, газ у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабміном обов’язкового відсотка платежу.
Якщо ваша мама – дитина війни, то є в нашій єдиній базі, тому пільги також будуть враховані.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4075 / 3.96MB / SQL:{query_count}