Дві Православні церкви мають стати одною

Синод УПЦ (КП) оголосив дату проведення Об’єднавчого помісного собору

фото: vidia.org
Питання об’єднання Української православної церкви Київського Патріархату та Української автокефальної православної церкви в єдину Помісну українську православну церкву обговорили на засіданні Синоду УПЦ (КП), повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.
Синод затвердив підсумкове рішення спільного засідання комісій для ведення діалогу УПЦ (КП) від 8 червня 2015 року і оголосив скликання 14 вересня 2015 року в Києві Об’єднавчого помісного  собору.
Синод УПЦ (КП) висловив подяку Вселенському Патріархові Вартоломію за надання повноважень єрархам Константинопольського Патріархату бути спостерігачами на Об’єднавчому помісному соборі. Їх присутність засвідчує увагу і підтримку об’єднавчого процесу з боку Константинопольської матері-Церкви та Українських православних церков у діаспорі під омофором Вселенського Патріарха.
Делегатами Об’єднав­чого помісного собору будуть всі архиєреї УПЦ (КП), а також по одному делегату від кожних п’ятнадцяти зареєстрованих релігійних організацій у кожній єпархії. Для його підготовки комісії для діалогу з УАПЦ надані повноваження бути учасниками спільної Передсоборної комісії.
Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету Синод УПЦ (КП) доручив у випадку необхідності приймати рішення про доповнення чи зміни в складі комісії у межах затвердженого представництва з боку УПЦ (КП) в кількості семи осіб.
Як знак поваги до УАПЦ УПЦ (КП) не прийматиме в майбутньому до складу свого єпископату архиєреїв УАПЦ, які без згоди свого Священноначалія бажали б приєднатись до УПЦ (КП).
Крім того, синод УПЦ (КП) запропонував  предстоятелю і Архиєрейському собору УАПЦ на час до Об’єднавчого помісного собору припинити рукоположення нових єпископів і в УПЦ (КП), і в УАПЦ, а також збільшення єпископату УПЦ (КП) і УАПЦ шляхом прийняття архиєреїв з інших юрисдикцій (за винятком єпископів, рукоположених у Московському Патріархаті).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3864 / 3.96MB / SQL:{query_count}