Притулок для найбідніших

У Львові розпочали будівництво Дому милосердя імені святого брата Альберта

фото: media02.radiovaticana.va
Римо-католицький Ар­хи­єпископ-митро­полит Львівський Мечислав Мокшицький звершив посвячення наріжного каменя Дому милосердя, спорудження якого поряд із храмом Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Мазепи, 48, розпочали монахи згромадження братів-альбертинців, повідом­ляє Радіо Ватикану. 
Старший брат Франциск Ґжелька, генеральний настоятель згромадження, розповів, що новий Дім милосердя пов’язаний зі славною традицією чернечого згромадження братів-альбертинців у Львові.
У 1892 році в нашому місті створили перший альбертинський притулок. Аж до закінчення Другої світової війни брати-альбертинці й сестри-альбертинки провадили багато притулків для вбогих і неповносправних на території Львівської архидієцезії.
Крім того, зі Львовом була пов’язана доля заснов­ника цього згромадження  святого Альберта Хмельовського, з яким був близько знайомий Слуга Божий Андрей Шептицький. Брат Альберт, будучи й талановитим художником, подарував львівському греко-католицькому Митрополиту одну з версій образа приреченого Христа Esse Homo. В 1989 році Святіший Отець Іван Павло II канонізував брата Альберта Хмельовського.
Повернутися до Львова і продовжити там своє служіння братів-альбертинців запросив Архиєпископ Мечислав Мокшицький.
У Домі милосердя імені святого брата Альберта передбачено, зокрема, притулок для 30-40 осіб. На кухні щодня готуватимуть до трьохсот безкоштовних обідів для бездомних та найбідніших. 
Монахи-альбертинці сподіваються, що спорудження Дому милосердя вдасться завершити в Рік милосердя, який проголосив Святіший Отець Франциск.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4431 / 3.96MB / SQL:{query_count}