Чи правда, що незаміжній дівчині краще спершу йти за хресну до хлопчика?

“Моя подруга невдовзі стане мамою. Щойно дізналася про вагітність, одразу ж запросила мене стати хрещеною матір’ю своєї дитини. Але річ у тім, що вона чекає донечку, а моя мама каже, що похресниця забере у мене жіночу долю, бо я ще незаміжня. Скажіть, будь ласка, чи правда, що незаміжній дівчині краще спершу йти за хресну до хлопчика?”

Андріана Ващишин, м. Львів


Отець Андрій Корчагін, настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії:
– Це забобон! Як може маленька похресниця долю забрати? Зрештою, долю дає Бог, а не дитина! Як може людина, у нашому випадку маленька дитина, втручатися у Божий промисел щодо вас? Навіщо тоді йти під вінець, якщо вважаєте, що у вас “долю забрали”?
Якщо вірити в цей забобон, виходить, не варто й молитися, адже все підпорядковане певним правилам. Тут мусите визначитися, з ким ви. Не можна колядувати, святити паску, молитися і одночасно вірити в безглуздя! А потім починаються нарікання, що ніби й у церкві вінчалися і все робили “як має бути”, а щастя нема...
Все просто: нема Божого благословення. А його й не буде, бо є вчинок і є його наслідок. Це стосується й сліпої віри у забобони, за них також треба буде відповісти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6568 / 4.07MB / SQL:{query_count}