Правдива Церква завжди переслідувана

У Будапешті організували виставку “Історія УГКЦ в підпіллі. Вихід з підпілля”

фото: catholicnews.org.ua
Відкрив її в Центрі української культури єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, преосвященний владика Йосиф Мілян – голова пасторально-міграційного відділу УГКЦ. 
В заході взяли участь Юрій Кравченко – голова Українського державного самоврядування в Угорщині, Ярослава Хортяні – речниця української меншини в парламенті Угорщини та Дам’ян Габорій – душпастир для українців Угорщини, повідомляє прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ.
Звертаючись до присутніх, єпископ зазначив: “Історія Української греко-католицької церкви стала спадкоємством цілої Вселенської церкви. Зі слів Патріарха Йосифа Сліпого, УГКЦ поклала на вівтар правдивої єдності з Богом і Апостольським Престолом “горе трупів і море крові”. Це сьогодні може стати благодатною вологою у зростанні нових поколінь правдивих християн третього тисячоліття, що житимуть у святості і жертвенній любові до Церкви та рідного народу”.
Ведучи далі, преосвященний владика наголосив: “Світло поборює темряву, добро поборює зло, а правдива Церква завжди переслідувана… Нашу Церкву сьогодні не перереєстровують в Криму, її переслідують і пробують знищити в окупованих областях України, де знову наочно збуваються Христові слова: “Переслідували мене, переслідуватимуть і вас”. Це ознака правдивої Церкви!”
На завершення заходу отець Дам’ян Габорій подякував учасникам зустрічі за присутність та поінформував, що ця виставка організована за підтримки Інституту історії Церкви та Українського католицького університету і впродовж усього літа проходитиме в різних містах Угорщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0307 / 4.06MB / SQL:{query_count}