Як краще підготуватися до прощі?

“Вперше наважився взяти участь у прощі. Ніколи раніше цього не робив, не маю досвіду, тож для мене це справжнє випробування: не дуже хочеться питати у “всезнаючих” бабусь, що ще, крім наплічника, знадобиться для духовної подорожі. Порадьте, будь ласка, як краще підготуватися до прощі?”

Володимир Прилипко, м. Львів


Севастіян Дмитрух, єромонах Студійського уставу, парох храму Блаженного Климентія Шептицького:
– Для прощі, як і для всякого богоугодного діла, найперше потрібне покаяння, тому передовсім прийдіть до сповіді. Визначтеся і з наміренням – воно може бути особисте (за щасливу долю, за здоров’я дітей), а може бути за мир і спокій в Україні, за поранених і полонених, адже це наша спільна біда. 
Піст, молитва, милостиня – ось три речі, які відкривають нам Небо і повинні супроводжувати прощу! Перед тим, як вирушити на прощу до Святої Землі, завжди кажу своїм парафіянам, що ми у монастирі молимося вісім годин на день, а в прощі будемо молитися і 12, і 24 години на добу. Апостол Павло каже: “Все робіть на славу Божу”. 
Тому кожен крок, кожен удар серця, навіть короткий відпочинок маєте присвятити Йому. Щодо посту, то падати з ніг від недоїдання не треба – визначте свою міру посту в подорожі. 
Милостиня теж повинна бути вам посильна: дві лепти євангельської вдови були прийняті, бо були принесені від щирого серця. В такому випадку за нас молиться все Небо! 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
18.5217 / 4.06MB / SQL:{query_count}