Чи є гріхом недільні закупи?

“Мій чоловік працює допізна, тож доводиться закуповуватися продуктами в неділю після служби Божої. Знаю, що так робити не варто. Скажіть, будь ласка, чи є гріхом недільні закупи?”

Юлія Камінська, м. Львів


Гжегож Драус, настоятель парафії святого Папи Івана Павла ІІ Римо-католицької церкви (каплиця філософсько-богословського факультету УКУ):
– Ісус каже, що субота (вихідний день у євреїв) – для людини, а не людина для суботи. Коли у євреїв шабат, вихідний, то вони нічого не роблять. Але в розумінні вихідного дня, який призначений для Бога, треба дивитися з тієї перспективи, що ми не повинні страждати через свято. Тобто мусимо визначитися, чи ці недільні закупи дійсно необхідні! 
Якщо будете страждати, що не зробите покупок в неділю, то краще піти і купити все необхідне. Зрештою, це не абсолютний гріх! Хоча, звичайно, людина має старатися не витрачати час, призначений для богопізнання, на те, що можна зробити в будні. 
Не варто забувати, що окремі люди змушені виходити на роботу для того, щоб могти робити недільні закупи (а вони теж потребують богопосвяченого дня). До того ж торговельні мережі змушують виходити на роботу своїх працівників... Тобто покупки, здійснені в неділю, це не тільки ваша проблема.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6650 / 4.07MB / SQL:{query_count}