Єднаймося в молитві та спілкуванні

Наприкінці липня у Львові відбудеться молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії”

“Вітер На-Дії”– це з’їзд Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних, Радісних молодих людей, які через свої вчинки любові запалюють серця інших надією! Це святкова зустріч, яка впродовж чотирьох днів (з 23 по 26 липня) збере молодь зі всієї України у Львові. 
Учасником заходу може стати кожна молода людина віком від 16 років, яка шукає, де себе активно задіяти цього літа, пові­домляє Львівська архиєпархія  УГКЦ.
Значна увага під час з’їзду буде приділена соціальним проблемам, які нині хвилюють суспільство, насамперед питанням, важливим для молоді. Мета з’їзду  – створити майданчик для зустрічі та єднання в молитві й спілкуванні молоді зі всієї України; запалити молоді серця надією та бажанням бути активними й своїми діями змінювати світ на краще; за прикладом Ісуса Христа створити атмосферу відкритості, любові та прийняття для кожного!
У четвер і п’ятницю, 23 і 24 липня, всі події з’їзду відбуватимуться на парафіях та в центральній частині міста: прийом у львівських родинах (для гостей), зустрічі-знайомства, екскурсії та квести Львовом.
Основний день з’їзду – субота, 25 липня: на великому відкритому просторі Українського католицького університету та Львівської духовної семінарії Святого Духа (УГКЦ), що на  Хуторівці, 35-а, розташується наметове містечко, поруч із ним – сцена та багато майстерень. Окрім того, активно працюватиме Відкритий університет, де читатимуть лекції та ділитимуться досвідом відомі майстри своєї справи. 
У неділю, 26 липня, “Вітер На-Дії” завершиться літургією та спільною молитвою за Україну.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3087 / 3.96MB / SQL:{query_count}