Орієнтир ПТО Львівщини – на європейську якість освіти

Представники ПТО Львівської області взяли участь у Міжнародній виставці професійної освіти в м. Кракові

В рамках угоди про співробітництво між Львівською областю та Малопольським воєводством п’ять професійно-технічних навчальних закладів Львова взяли участь у реалізації проекту “Освітній ярмарок – фестиваль професій”. З 26 по 28 березня відбулася Міжнародна виставка професійної освіти у м. Кракові (Польща).
Виставку відвідало понад 15 тисяч учнів із Малопольського воєводства та м. Кракова. Захід урочисто відкрив Маршалок Малопольського воєводства Марек Сова, а також генеральні консули України, Німеччини, Угорщини, Франції, Словаччини. Представники професійної освіти саме цих країн та Італії, Хорватії були активними учасниками виставки.
Професійно-технічна освіта України була представлена на виставці вперше і тому велику зацікавленість проявили учні, педагоги, керівники навчальних закладів та керівництво Малопольського воєводства до експозицій Львівського ВПУ ресторанного сервісу та туризму, Львівського ВПУ дизайну та будівництва, Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг, Львівського ВПУ побутового обслуговування, Львівського ВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій.
У рамках заходу відбулися зустрічі львівських освітян з директором департаменту освіти воєводства Даріушем Стирном та генеральним консулом України у Кракові Віталієм Максименком. 
Упродовж трьох днів виставки делегація Львівщини провела цікаві та змістовні переговори щодо співпраці з представниками професійної освіти м. Ерфурт (Німеччина), м. Пула (Хорватія), м. Венеція (Італія). Результатом поїздки стали домовленості керівників навчальних закладів Львівщини про співпрацю з конкретними професійними школами Малопольського воєводства та обмін делегаціями учнівського самоврядування професійно-технічної освіти.
За матеріалами http://www.ptonmc.lviv.ua/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5163 / 4.08MB / SQL:{query_count}