Господи, дозволь усім ненародженим дітям жити!

Сьогодні Львівська архиєпархія УГКЦ, відповідно до прийнятої Синодом єпископів Програми протидії абортам в Україні, відзначає День подяки за дар життя

Це стається уже вдев’яте. Зокрема, ЛОГО Товариство “Рух за життя” разом із іншими спільнотами та організаціями  проводить молитовно-просвітницьку акцію в медичних закладах Львівщини, повідомляє Львівська архиєпархія УГКЦ.
Спільноти разом зі священиком (або семінаристом) прийдуть в гінекологічні відділення, пологові будинки, жіночі консультації), щоби помолитися акафіст, молебень або ж вервицю до Богородиці  за збереження життя зачатих дітей, яким загрожує знищення, а також за лікарів, щоби Господь Бог благословив  їх для служіння життю та здоров’ю людей.
“Аборт є найбільшою загрозою для миру на землі. Кожне життя — це життя Бога в нас... Якщо ми здатні знищити життя, що дає нам Бог, якщо мати здатна стати катом для власних дітей, чи існує сенс говорити про інші вбивства і війни у світі?” – казала Мати Тереза.                            
Як повідомляють організатори, нині в багатьох храмах вірні отримають благословення для духов­ного усиновлення зачатої дитини (мета духовного усиновлення –  вимолити в Бога захисту від загрози знищення для однієї зачатої дитини, а також прохання за її здоров’я, народження та праведне життя).
Організатори запрошують усіх людей доброї волі до активної участі у відзначенні Дня подяки за дар життя, до щирої молитви і праці на захист життя зачатих дітей.

Програма відзначення Дня подяки за дар життя

7 квітня (07.00 – 15.00) – Божественні літургії з проханнями за збереження життя зачатих дітей, подяка за дар життя, благословення  жінок при надії.
7 квітня (7.00 –  20.00) – У храмах після Божественної літургії  – урочисте благословення на духовне всиновлення ненародженої дитини.
7 і 8 квітня (10.00 – 16.00) – У храмах молитва (акафіст, молебень або вервиця до Богородиці), роздача листівок. Молитва за медиків у медичних закладах та клініках Львівської області.

МОЛИТВА

Господи Ісусе Христе, за заступництвом Твоєї Матері Марії, яка породила Тебе в любові, та за заступництвом святого Йосифа, мужа довіреного, який опікувався Тобою після народження, просимо Тебе за всіх ненароджених дітей, яким загрожує знищення. 
Просимо Тебе, дай батькам любов і відвагу, щоб усім своїм ненародженим дітям дозволили жити, бо Ти сам дарував їм життя.
Почуй нас, Господи, і відверни  загибель від Твоїх беззахисних чад!
Нехай не вб’ють невинних! 
Ми молимося також за батьків, лікарів та за  всіх, від кого залежить життя ненароджених дітей. Амінь.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6774 / 4.09MB / SQL:{query_count}