“Воскресіння Господнє нехай подарує світло дорогій Україні”

Папа Франциск у своєму Великодньому посланні Urbi et orbi згадав про Україну

фото: AFP
“Дорогі брати і сестри, Ісус Христос Воскрес! Любов подолала ненависть, життя перемогло смерть, світло витіснило темряву! Ісус Христос з любові до нас лишився своєї Божественної слави, зрікся себе самого, прийняв вигляд раба і принизився аж до смерті, смерті ж хресної. 
Тому й Бог звеличив Його, вчинивши Володарем Всесвіту. Ісус – це Господь! Своєю смертю і воскресінням Ісус показує кожному дорогу життя і щастя: це дорога смирення, яка веде крізь приниження. Це і є дорога до слави. Лише той, хто себе принижує, може підійматися “вгору”, до Бога (пор. Кол 3,1-4). 
Гордовитий дивиться “згори вниз”, смиренний, навпаки, – “знизу вгору”. Петро та Йоан, отримавши у великодній світанок повідомлення від жінок, побігли до гробниці і застали її відчиненою й порожньою. Підійшовши ближче, вони “похилилися”, щоб увійти в гробницю. Щоб увійти в таїну необхідно “похилитися”, понизитися. Лише той, хто підкоряється, пізнає перехід до слави Ісуса і може вирушити за Ним Його шляхом… 
Воскреслого Господа благаймо про благодать не зростати в гордовитості, яка підсичує насильство і війни, а знаходити смиренну мужність для прощення і миру. Просімо Ісуса-Переможця, щоб полегшив страждання наших численних переслідуваних братів та сестер за Його ім’я, а також усіх, хто несправедливо зносить наслідки конфліктів і безперервного насильства…
Воскресіння Господнє нехай подарує світло дорогій Україні, а особливо тим, хто постраждав від насильства протягом останніх місяців. Нехай Україна віднайде мир і надію завдяки зусиллям усіх зацікавлених сторін…”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3394 / 4.07MB / SQL:{query_count}