А копію – зі собою!

Учасники ЗНО-2015 зможуть отримати копії своїх тестів

фото: vpoltave.info
Український центр оцінювання якості освіти надаватиме учасникам зовнішнього тестування копії сертифікаційних робіт за їх запитом.
Після оголошення результатів ЗНО кожен учасник тестування матиме змогу ознайомитися зі своєю сертифікаційною роботою, інформує osvita.ua з посиланням на особисту сторінку у Facebook директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука.
“УЦОЯО робить іще один крок до відкритості. Відтепер кожен учасник ЗНО може ознайомитися в онлайн-режимі зі своєю сертифікаційною роботою. Для цього йому необхідно впродовж 30 днів після оголошення результатів подати запит, заповнивши відповідну форму на своїй інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО”, – зазначає Лікарчук.
З його слів, залежно від кількості запитів, але не більше ніж через п’ять днів, скан-копія сертифікаційної роботи буде розміщена на інформаційній сторінці учасника тестування.
“Водночас учасник ЗНО може отримати копію сертифікаційної роботи в паперовому вигляді. Детальніша інформація про порядок отримання копій сертифікаційних робіт розміщена на сайті УЦОЯО. На жаль, наші технічні можливості не дозволяють одночасно розмістити всі скан-копії сертифікаційних робіт на інформаційних сторінках абітурієнтів. Тому ми вимушені працювати саме в такому режимі”, – повідомив директор УЦОЯО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7142 / 4.06MB / SQL:{query_count}