Дитячий ігровий майданчик: куди звертатися, аби його обладнали?

“Поблизу нашого будинку немає жодного ігрового дитячого майданчика. Доводиться водити дітлахів бавитися на сусідні, розташовані за кількасот метрів. Скажіть, будь ласка, куди мені та іншим мешканцям звернутися, аби поблизу нашого будинку обладнали дитячий майданчик?”

Марія Іванкова, м. Львів


Роман Андрес, головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради:
– Вам необхідно звернутися з листом на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради через Центр надання адміністративних послуг (адреса: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1, вхід з боку ратуші). Листа, написаного в довільній формі, можна принести особисто або надіслати поштою.
У листі треба задекларувати своє бажання (що хочете, аби поблизу конкретного будинку постав дитячий ігровий майданчик). Добре, якщо у ньому ви схематично покажете розташування ділянки (можете й намалювати її в довільній формі). Це потрібно для того, аби потім не виникло нюансів, що це не та ділянка, де ви хотіли б бачити майданчик. Під цим листом може міститися як ваш підпис, так і кілька – інших мешканців (таким чином  ви покажете, що це ваша спільна позиція).
Після вашого звернення ми перевіримо, чи запропонована вами земельна ділянка є наявною в ухвалі про затвердження схеми розміщення дитячих майданчиків у відповідному районі, чи ні, і що місто робитиме далі, аби її внесли. Ви обов’язково отримаєте відповідь з коротким описом дії управління щодо цього питання. Крім того, можете звернутися телефоном 297 59 17, аби оперативно перевірити, чи є ділянка в ухвалі, чи немає.
А відносно того, скільки доведеться чекати, сказати щось важко. Цього року, наприклад, плануємо облаштувати приблизно 30 дитячих майданчиків у різних районах міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5332 / 4.06MB / SQL:{query_count}