Якою є процедура відновлення ідентифікаційного коду для переселенців?

“Я переселенець. До Львова з Донецької області приїхав нещодавно. Обжитися ще не встиг, зараз займаюся виготовленням необхідних документів. Коли хотів відновити ідентифікаційний код, у фіскальній службі мені відмовили, пояснивши, що мають наказ, згідно з яким я повинен принести довідку переселенця, і лише тоді мені дадуть цей код. У схожій ситуації опинилася й моя знайома, яка вже тривалий час живе у Львові, хоча досі прописана в Донецьку. Скажіть, будь ласка, якою є процедура відновлення ідентифікаційного коду для переселенців і чи справді мені та моїй знайомій треба принести довідку переселенця, аби отримати його?”

Володимир, переселенець


Ігор Долинський, в.о. начальника управління комунікацій Головного  управління державної фіскальної служби у Львівській області:
– Переселенцям, які хочуть виготовити чи відновити довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, необхідно звернутися в Центр обслуговування платників (адреса: м. Львів, вул. Стрийська, 35, 10 – 15 віконечка).
Якщо ви вимушений переселенець, то для виготовлення коду вам таки треба буде принести довідку переселенця, а ще – оригінал паспорта. Якщо ж ваша знайома тривалий час живе у Львові, але прописана в Донецькій області, то довідки переселенця їй приносити не потрібно.
В Центр обслуговування платників їй варто принести оригінал свого паспорта, паспорта чоловіка, місцем реєстрації яких є Львів, або інші документи, які могли б підтвердити, що людина давно проживає у Львові (до прикладу, може принести довідку з місця роботи).
А оскільки для запиту ідентифікаційного коду документи необхідно відправити в Київ, переселенцеві, щоби отримати його, потрібно буде чекати від п’яти до десяти днів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5814 / 4.07MB / SQL:{query_count}