Куди звертатися і які документи потрібні для реставрації балкона?

“Мешкаю в одному з будинків на вулиці Парковій, що поблизу Стрийського парку. Балкон у нашому помешканні перебуває в аварійному стані. Виходити на нього небезпечно, бо є реальна загроза, що він може обвалитися. Шматки бетону відколюються і падають, створюючи загрозу для здоров’я і життя перехожих! Скажіть, будь ласка, куди звертатися і які документи потрібні, аби Львівська міськрада допомогла у реставрації нашого балкона? Знаю, що в нашому місті вже кілька років у рамках спільного німецько-українського проекту GIZ і Львівської міськради діє проект “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”. Чи може підпадати наш аварійний балкон під цей проект реставрації?”

Ярослав, Львів


Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради:
– Дія проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова” на будинки на вулиці Парковій, на жаль, не поширюється. Цей проект має обмежені рамки – центральна частина міста (площа Ринок) і все довкола неї.
Скажімо, якщо йти на захід, то проект охоплює територію до Франкового вишу. Якщо іти на південь – до вулиць Грушевського – Франка. На північ – до вулиці Підзамче. На схід – до вулиці Личаківської (охоплює дуже маленьку частину). 
У рамках цього проекту половину коштів місто виділяє з бюджету, а половину – GIZ, дещо доплачують самі мешканці. В цьому проекті щороку обираємо кілька будинків (наприклад, у 2015-ому їх є 12), де робимо балкони.
У випадку, якщо балкон розташований за межами проекту, ремонтні роботи виконуємо лише бюджетним коштом, інколи фінансово долучаються мешканці. На жаль, на цей рік уже сформований перелік балконів, які ремонтуватимемо.
Та якщо у вас виникла реальна проб­лема з ремонтом балкона, зверніться з листом (можете надіслати його поштою або принести особисто) в управління охорони історичного середовища Львівської міськради (адреса: 79008, м. Львів, вул. Валова, 20) або в Центр надання адміністративних послуг (адреса: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1, вхід з боку ратуші). В листі опишіть проб­лему і зазначте, що просите включити ваш балкон у план реставрації чи відновлення балконів. Після того ми вам відповімо, коли орієнтовно вдасться допомогти відремонтувати балкон. 
Найімовірніше, включимо його у перелік вже на наступний рік. Проте якщо у нас з’являться додаткові кошти ще в 2015-ому, то є шанси, що якийсь із балконів зможемо реставрувати вже цього року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.6345 / 4.07MB / SQL:{query_count}